Radi odpovieme na vaše otázky

Mobil: 0905 925 889

O NÁS

Postaviť jedinečné kachlové alebo hypokaustové pece, krby a sporáky je pre nás viac ako práca. Kachliarstvo je pre nás poslanie – vytvárať príjemné teplo domova a  srdce každého interiéru a taktiež vášeň, premeniť obyčajnú miestnosť na priestor v ktorom sa budete cítiť príjemne.
Vytvoríme na mieru aj záhradné krby, pizzové a chlebové pece

Vaša predstava je našim manuálom

Všetko začína rozhovorom. Vypočujeme si Vašu predstavu, zistíme aké máte potreby a zohľadníme  všetky okolnosti, ktoré môžu mať vplyv na výsledok našej práce. Získané informácie doplníme skúsenosťami a použijeme pre vypracovanie presného 3D návrhu s cenovou ponukou na mieru. Výsledkom je dielo, ktoré vás uspokojí svojou cenou, kvalitou, účinnosťou, ekonomickou prevádzkou a dizajnom.

Dodržujeme pracovné a osvedčené postupy. Ovládame aj moderné technológie a materiály.  Všetky certifikované a zdravotne nezávadné – bez azbestu, pretože vždy myslíme v prvom rade na vaše zdravie.

Ctíme dohodnuté termíny, cenu nikdy nezvyšujeme a pracujeme tak, aby sme Vás nerušili. K Vášmu majetku sa správame ako ku svojmu preto dodržujeme bez výnimkyvšetky bezpečnostné predpisy.

Nie sme sročka. Sme rodinná firma a každým postaveným dielom si budujeme svoje meno a tradíciu. Postavíme kachle, krb alebo pec kdekoľvek na Slovensku podľa Vašich predstáv a za cenu, ktorá nezničí Váš rozpočet.

7 dôvodov prečo krb/ kachľovú pec od člena Cechu kachliarov

1. Zdravie

Používame len certifikované zdravotne nezávadné materiály. Pre naše stavby nie sú prípustné materiály s obsahom azbestu, uvoľňujúcich sa mikrovlákien alebo popolčeka.

Maximálna pozornosť patrí aj ochrane pred uvoľnením škodlivých látok zo spaľovania do obytného priestoru a do atmosféry. Pri navrhovaní krbu alebo pece berieme ohľad aj na prípadné alergie na prach a volíme vhodný druh spotrebiča.

2. Kvalita

Prechádzaním na nové technológie, používaním kvalitných materiálov a pracovných postupov neustále zvyšujeme kvalitu našich diel. Vzájomným zdieľaním so skúsenosťami pri používaní materiálov a technologických postupov, upozorňujeme na kladné aj záporné stránky. Z chyby jednotlivca sa poučíme, dobrú skúsenosť nasledujú i ostatní.

3. Technológia

Takmer vo všetkých oblastiach života dochádza v súčasnosti k rýchlemu vývoju nových technológií a neobišlo to ani oblasť kachliarstva. Čoraz prísnejšie emisné normy pre ochranu životného prostredia boli hlavným hnacím motorom pre vývoj technológií stavieb krbov a pecí. A máme dobrú správu- súčasné spotrebiče na tuhé palivo , či už krby, pece alebo sporáky patria medzi najekologickejšie vykurovacie systémy s nízkymi emisiami a vysokou účinnosťou spaľovania. Diela dimenzujeme podľa novodobých prepočtových noriem, využívame najmodernejšie technológie a postupy.

4. Bezpečnosť

Dodržiavaním protipožiarnych predpisov chránime Vaše zdravie i majetok. Na cechových stretnutiach analyzujeme príčiny požiarovosti na konkrétnych prípadoch, kedy investor podcenil výber kachliara a prizýva si nás už len kvôli znaleckému posudku.

Nepatríme medzi tých , ktorí nás kontaktujú až vtedy.

5. Vzdelávanie

Naši členovia sa pravideľne zúčastňujú na školeniach a odborných praktyckých seminároch, čím si udržiavajú vysoký štandard svojej odbornosti. Členom cechu sa môže stať len remeselník s riadnym výučným listom v odbore kachliar.

6. Záruka

Vďaka vzdelávaniu a používaniu moderných a bezpečných postupov dostanete od našich členov vždy kvalitný produkt.

7. Tradícia

Vážime si naše remeslo, udržujeme tradície a nadväzujeme na prácu našich otcov a predchodcov.

Kontaktujte nás na čísle 0905 925 889 už dnes

Vedomosti sme nazbierali vzdelávaním, skúsenosti praxou.

Spolupracujeme s najlepšími

Používame osvedčené materiály a komponenty týchto výrobcov

Používame osvedčené materiály

Kam ďalej?